Contact

World Premix bestaat uit een team van specialisten. Onze medewerkers hebben jarenlange ervaring in het veld en combineren dit met de laatste kennis en inzichten in varkensvoeding. Wij zijn wereldwijd actief en kunnen zo onze producten en diensten in elke regio van de wereld aanbieden.

Paul van der Steijn
CEO/Head Nutrition
+ 31 6 25041008
paul@worldpremix.com

Maurice Goossens
CEO China Sales and advice Spain,Germany
+31 6 24892314
maurice@worldpremix.com

Harm Frencken
Sales and Advice
+ 31 6 21556325
harm@worldpremix.com

Shao Bingchu
Chief Representative (china) 首席代表
+86 188 7035 1681
bingchu@worldpremix.com

Tom Reijnders
Technical advisor
+31 6 31960553
tom@worldpremix.com

Roel Kanters
Farm Manager (china) 猪场经理
roel@worldpremix.com

* verplichte velden

Blijf op de hoogte! Meld u aan voor de nieuwsbrief