Kontakt

World Premix skupia zespół specjalistów. Nasi ludzie mają wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie i łączą je z najnowszą wiedzą i spostrzeżeniami na temat żywienia świń. Działając na całym świecie, możemy świadczyć dostosowane usługi klientom we wszystkich regionach świata

Maurice Goossens
CEO China
+31 6 24892314
maurice@worldpremix.com

Paul van der Steijn
CEO/Head Nutrition
+ 31 6 25041008
paul@worldpremix.com

Harm Frencken
Sales and Advice
+ 31 6 21556325
harm@worldpremix.com

Shao Bingchu
Chief Representative (china) 首席代表
+86 188 7035 1681
bingchu@worldpremix.com

Tom Reijnders
Technical advisor
+31 6 31960553
tom@worldpremix.com

Roel Kanters
Farm Manager (china) 猪场经理
roel@worldpremix.com